dream wedding in a family environment

startuje 19. svatební sezóna!

Naše firemní motto je "s rodinnou péčí". Zakládáme si na pečlivém a individuálním přístupu. Naše kapacity dovolují uspořádat hostiny až pro 150 osob. Nabízíme sestavení svatebního menu a rautu, odbornou koordinační konzultaci před i během svatby. Nemějte z ničeho strach, naše svatební manažeři si umí poradit téměř se vším a budou vám zárukou klidného, pohodového a nezapomenutelného životního dne.

Na léto 2024 máme poslední volné termíny!

Našim svatebním místem je privátní restaurace Bašta, která je otevírána pouze pro svatby s minimálním počtem 50 hostů a s kapacitou až pro 150 osob. Nabízí vám zcela unikátní možnost užít si svatbu v naprostém soukromí. Prostory jsou vám k dispozici nejen v den svatby, ale také den předem a druhý den ráno. Druhou možností je denní restaurace Ranč, kde ovšem v letní sezóně (květen-říjen) nemůžeme zajistit celou restauraci pouze pro vás. Zde je vám k dispozici salónek až pro 40 osob s privátní terasou. Vhodná je tedy pro menší svatby nebo jen svatební obědy a párty.

Our Restaurant

Vše na jednom místě

svatební obřad kousek za Prahou

The true jewel of the Svět Resort is located in the Chapel of St. John. A great honor is the consecration by the Czech cardinal Mr. Dominik Duka. The chapel serves as one of the ceremonial places. In case of bad weather, the ceremony is organized here under a covered terrace.

The second option is a wedding under one of our blooming wedding gates in the meadow, located in the front and back.

For accommodation of guests, or even just a newlywed couple, you can use our travel pension with themed rooms. These are extensive and usually accommodate a whole group of people. For couples we recommend apartment Tahiti or Thailand.

Tahiti
Thailand
Chapel of St. John

wedding inquiry form

If you are interested in a wedding in our resort, please fill out the form and our wedding department will contact you as soon as possible.

By submitting, you agree to the processing of personal data.

Thank you for your trust. we'll get back to you soon!
whoops! you forgot something, but it happens. please check all completed order fields.
Wedding arch on the meadow Resort Svět.