Vítejte v Restauraci Ranč

Daily menu, Czech classics, steaks, grill, burgers

Hlavní sezóna zahájena

Od 30.4. jsme zahájili hlavní sezónu naší restaurace. Zmodernizovaná kuchyně, redesign prostor a nová rozšířená zahrádka nám letos dovolí mít pro vás otevřeno každý den i během letních měsíců. V pracovním týdnu budeme vařit nadále polední nabídku. O víkendu budeme vařit z naší stálé nabídky, která již brzy nabídne skvělé novinky!

Otevírací doba
Pondělí - sobota 11:00 - 22:00
Neděle 11:00 - 20:00

Pro rychlou rezervaci využijte online rezervační aplikaci (odkaz tlačítko "rezervace" viz. níže).
V případě větší rezervace nad 10 osob, nás kontaktujte na restaurace@resortsvet.cz nebo volejte +420 602 348 286.

menu
reservation
19. jamka

MENU AND DRINK MENU OF THE RESTAURANT ranč

Soukromé akce

Naší dominantou je pořádání soukromých akcí na míru. Organizování soukromých akcí se věnujeme již 19. rokem. Ať už plánujete narozeninovou oslavu, svatbu, rozlučku se svobodou nebo firemní akci, můžete se na naše služby plně spolehnout. Zajišťujeme nejen přípravu rautu, ale kompletní cateringové služby na míru. Plánujete například takovou akci poprvé nebo si nejste jisti, jak akci pojmout? Naše eventové oddělení vám bude plně k dispozici od poradenství, příprav až po samotný průběh akce.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@resortsvet.cz. nebo na jakýkoliv e-mail/formulář na webu. Nebojte, vždy se vaše poptávka dostane do těch správných rukou. :-)


facebook
instagram
Inside the restaurant Ranč.
Ceremonial flower arch used to marry wedding guests.Children's playground at the summer Bistro Ranč.Picture showing the stone building of the Restaurant Bašta.In the resort area there are friendly animals. Pictured is a local goat.Restaurant Bašta serves primarily for wedding and corporate clients.Another bird's-eye view of the putting golf course and adjacent ponds used for fishing.
Wedding arch on the meadow Resort Svět.
A picture of the interior of the congress center used for corporate events and presentations.A picture of the interior of the congress center used for corporate events and presentations.A picture of the interior of the congress center used for corporate events and presentations.